Volná pracovní místa

Dětský domov Charlotty Masarykové přijme pomocnici na úklid do směnného provozu na hlavní pracovní poměr. Bližší informace u Jany Jägerové, tel.: 770 175 053 nebo email: hospodar@ddzbraslav.cz. pracovníky/pracovnice na pozici osoby v přímé péči do směnného provozu v Zařízení pro…
Číst více

Spolupráce s LG Electronics

Společnost LG Electronics navázala spolupráci s Dětským domovem Charlotty Masarykové s cílem pomáhat ohroženým dětem. Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Poděkování

Děkujeme paní Adéle Havlíčkové z Dolních Břežan, která věnovala našim dětem velké množství zcela nových ponožek a jiného punčochového zboží.

Volná místa

  Přijmeme do svého týmu speciálního pedagoga na 0,5 úvazku.  Požadované vzdělání vysokoškolské dle zákona č. 563/2004 Sb.,  o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů. Bližší informace poskytne Mgr. Hana Hrabětová, tel.: 770 175 779 nebo socialni.pracovnik@ddzbraslav.cz.   Hledáme pomocnici…
Číst více

Výlet na farmu Klínec

V pátek 26. 6. 2020 se děti vydaly na výlet na farmu Klínec. Děti byly z výletu nadšené, zaujala je zejména domácí zvířata, s nimiž se v dětském domově běžně nesetkávají.        

Výlet na Petřín

Dne 12.6.2020 byly naše děti na výletě na pražském Petříně, kde navštívily zrcadlové bludiště a růžovou zahradu. Počasí dětem přálo, výlet se moc vydařil.

Poděkování

Děkujeme Zámku Zbraslav za darovanou zásilku potravin.

Poděkování

K oslavě Mezinárodního dne dětí patří také zmrzlina a pizza z pizzerie Padronissimo – Zbraslav. Děkujeme pracovníkům, že na děti nezapomněli.

Poděkování

Děkujeme pracovníkům prodejny Billa z Mníšku pod Brdy za dárky pro děti k Mezinárodnímu dni dětí. Je už tradicí, že si pracovníci z Billy v Mníšku na děti vždy k 1.6. vzpomenou. Vždy nás to moc potěší.

Obnovení návštěv

Od 18.5.2020 jsou návštěvy v Dětském domově Charlotty Masarykové obnoveny. V souladu s vládními doporučeními je nutné návštěvu předem předjednat se sociální pracovnicí Mgr. Hanou Hrabětovou (tel: +420 770 175 053). Každý návštěvník bude muset vyplnit evidenční list návštěvníka a…
Číst více